Čo o nás povedali naši bývalí študenti?

Občas sa zvykneme našich študentov opýtať, čo si o našej jazykovej škole myslia - či sú s nami spokojní, či vo svojich jazykových zručnostiach pocítili pokrok a či by chceli niečo zlepšiť. Tu sú niektoré z komentárov, s ktorými naši študenti súhlasili, aby boli uverejnené:


"Príjemná atmosféra, dobrá komunikácia a skvele vysvetlené učivo. Za rok si sama viem prečítať ťažšiu knihu a to som začala úplne od začiatku. Odporúčam pre každého kto sa naozaj chce niečo naučiť."

- Tatiana Kubalová, 14.05.2019


"Jazyková škola Dekany má vynikajúci prístup, systém výučby je veľmi kvalitný. Čo považujem za veľké plus je ľudský prístup nášho lektora Adama, Je super. Dúfam, že angličtina sa mi stane radosťou. :) "

- Zuzana B, 14.05.2019


"Dobrá atmosféra, pohodová forma a tempo výučby, rada sem chodím. :-) "

- Lenka Holzmanová, Vedúca predajne, 14.05.2019


"Za rok v jazykovke už celkom slušne spájam vety. Adam je dobrý učiteľ, vyhovie nám presne čo a ako chceme preberať, či chceme opakovať alebo tvoriť vety. Je to dobré naštartovanie sa k rozhovorom v cudzej anglicky hovoriacej krajine - odporúčam."

- Gabriela B., Ekonómka, 14.05.2019


"Som veľmi spokojná s vysokou úrovňou a príjemným vystupovaním pána lektora Mgr. Adama Dekanyho, PhD."
- Zuzana Pristyáková, SZČO, 13.05.2019


"Výnimočný, trpezlivý a profesionálny prístup na najvyššej úrovni. Vrelo odporúčam pána lektora Mgr. Adam Dékány, PhD."

- Zuzana J., SZČO, 13.05.2019


Ďakujeme všetkým našim študentom ktorí nám prejavili dôveru a dali nám povolenie publikovať ich referenciu.

Ceníme si Vašu snahu pri štúdiu a urobíme všetko pre to aby sme sa aj naďalej každým dňom zlepšovali. - Adam Dekany

 

Fotky

Dňa 16. mája 2019 sme si dali príjemné večerné posedenie s americkým native speakerom a riaditeľom Elite Languge Services, Davidom Rubinom. V našej jazykovej škole sa snažíme dať našim študentom čo najviac príležitostí poklebetiť si s native speakermi, aby si svoje zručnosti mohli vyskúšať aj v praxi.