Zápis

 

Ako sa zapíšem na hodiny?

Bez ohľadu na to či ste firma alebo jednotlivec, proces zápisu na existujúci kurz je vždy viac-menej rovnaký a väčšinou trvá asi jeden týždeň. Pri zápise si prejdete týmito krokmi:

 

Krok 1: Kontakt

Aby ste sa mohli zapísať na kurz, musíte nám v prvom rade dať vedieť, že máte záujem chodiť. Môžete nám napríklad zavolať, ale najlepšie je napísať nám email na dekany@dekany.sk alebo použiť formulár na stránke Kontakty.

 

Krok 2: Zaraďovací test

Po tom, ako nás kontaktujete vám obratom pošleme zaraďovací test. Tento test si sami vyplníte a zašlete nám vaše odpovede. My vám test obratom opravíme a dáme vám vedeť, akú znalostnú úroveň ste dosiahli. Následne vás pozveme na zaraďovací pohovor.

 

Krok 3: Zaraďovací pohovor

Na zaraďovacom pohovore si s vami dáme krátke interview v jazyku, ktorý sa chystáte študovať. V krátkosti sa popýtame na vaše ciele, preferencie a záujmy. Na základe pohovoru a zaraďovacieho testu vám dáme na výber z rôznych kurzov ktoré u nás bežia a odporučíme vám ten, ktorý by sa vám pravdepodobne najviac hodil. V prípade že si nie ste istý do ktorého kurzu chodiť, umožníme vám vyskúšať si viaceré hodiny a následne sa rozhodnúť.

 

Krok 4: Zápis do skupiny

Po zaraďovacom pohovore a vyskúšaní prvej hodiny vás oficiálne zapíšeme do kurzu a pošleme vám faktúru podľa počtu objednaných hodín. Faktúry vieme vystaviť na jednotlivcov a aj na firmy.

 
 

Máte otázky alebo sa chcete zapísať?

Napíšte nám na dekany@dekany.sk alebo použite náš kontaktný formulár.